FFB0924EHE-T500 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Delta Electronics
Varastossa: 4 510
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Delta Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
ebm-papst Inc.
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 92mm pit. x 92mm kork. Pallo 110,2CFM (3,09m³/min) 2 johtoa
Delta Fans IP55 and IP56 Fans and Blowers | Digi-Key Daily
FFB0924EHE-T500
DigiKeyn tuotenumero
603-1179-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFB0924EHE-T500
Kuvaus
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
FFB0924EHE-T500 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Teho (wattia)
12 W
Valm.
RPM
Sarja
Terminointi
2 johtoa
Pakkaustapa
Kotelo
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
14 – 140°F (-10 – 60°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, CSA, UL, VDE
Koko/mitat
Neliö - 92mm pit. x 92mm kork.
Paino
0,437 lb (198,00 g)
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,500A
Ilmavirtaus
110,2CFM (3,09m³/min)
Jännitealue
14 – 27,6VDC
Staattinen paine
0,665 in H2O (165,6 Pa)
Materiaali - kehys
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Muovi
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C