DRS-5V30W1NZ
DigiKeyn tuotenumero
1145-1233-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRS-5V30W1NZ
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 30W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 5V 3A
Kategoria
Teho (wattia)
30W
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
79%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Yleistulo
Koko/mitat
3,52" pit. x 0,83" lev. x 2,95" kork. (89,5mm x 21,0mm x 75,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, EAC, EN, NEC luokka 2, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
5V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
3A