DRS-24V100W1AZ
DigiKeyn tuotenumero
1145-1224-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRS-24V100W1AZ
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 4A
Kategoria
Teho (wattia)
100W
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
0.89
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Kuorman jako, PFC, Yleistulo
Koko/mitat
3,94" pit. x 1,77" lev. x 2,95" kork. (100,0mm x 45,0mm x 75,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
4A