DRS-12V50W1NZ
DigiKeyn tuotenumero
1145-1229-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRS-12V50W1NZ
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 12V 4A
Kategoria
Teho (wattia)
50W
Valmistaja
Delta Electronics
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
0.89
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Kuorman jako, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,52" pit. x 1,18" lev. x 2,95" kork. (89,5mm x 30,0mm x 75,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
12V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
4A