DRP024V480W3BA
DigiKeyn tuotenumero
1145-1037-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRP024V480W3BA
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 20A
Kategoria
Teho (wattia)
480W
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Vaaralliset sijainnit
Tehokkuus
91%
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Koko/mitat
5,52" pit. x 4,62" lev. x 4,76" kork. (140,0mm x 117,3mm x 121,0mm)
AC-jännite - tulo
320 – 600 VAC (3-vaihe)
Hyväksyjä
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
20A