DRM-24V480W3PN
DigiKeyn tuotenumero
1145-DRM-24V480W3PN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRM-24V480W3PN
Kuvaus
DIN-RAIL CLIQ-M 480W/24V 3 PH
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 20A
Kategoria
Teho (wattia)
480W
Valmistaja
Delta Electronics
Jännite - erotus
4.9 kV
Sarja
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen), lääketieteellinen
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
95,2%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 2,56" lev. x 4,88" kork. (127,0mm x 65,0mm x 124,0mm)
AC-jännite - tulo
320 – 575VAC (3-vaihe), 380 – 575VAC (2-vaihe)
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, cURus, EAC, SIQ, UKCA
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
60950-1, 61010-1, 62368-1, UL 508
Virta - lähtö (maks.)
20A