DRL-48V120W1AS
DigiKeyn tuotenumero
DRL-48V120W1AS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRL-48V120W1AS
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 48V 2,5A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRL-48V120W1AS -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
120W
Valmistaja
Delta Electronics
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
90%
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Kuorman jako, PFC, Yleistulo
Koko/mitat
4,63" pit. x 1,57" lev. x 4,87" kork. (117,6mm x 40,0mm x 123,6mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
48V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
2,5A