DRL-24V240W1ENA
DigiKeyn tuotenumero
1145-DRL-24V240W1ENA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRL-24V240W1ENA
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL 24V 240W COATED
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Laboratorio
Tehokkuus
90%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
Koko/mitat
4,87" pit. x 1,57" lev. x 4,60" kork. (123,7mm x 39,9mm x 116,8mm)
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, UKCA
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
60950-1; 61010-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
10A