DRL-24V240W1AS
DigiKeyn tuotenumero
DRL-24V240W1AS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRL-24V240W1AS
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRL-24V240W1AS -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tehokkuus
90%
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, IP20, Kuorman jako, PFC, Yleistulo
Koko/mitat
4,63" pit. x 2,36" lev. x 4,87" kork. (117,6mm x 60,0mm x 123,6mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
10A