DRC-12V060W1RZ
DigiKeyn tuotenumero
1145-DRC-12V060W1RZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRC-12V060W1RZ
Kuvaus
DIN-RAIL PS 12V/4.5A, OVC III
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 12V 4,5A
Kategoria
Teho (wattia)
54W
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Sovellukset
Kodinkoneet, ITE (kaupallinen), laboratorio
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
0.88
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Koko/mitat
2,17" pit. x 2,07" lev. x 3,44" kork. (55,1mm x 52,6mm x 87,4mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, cURus, EAC, KC, TUV, UKCA
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
60335-1; 61010-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
4,5A