D12F200A
DigiKeyn tuotenumero
941-1045-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D12F200A
Kuvaus
DC DC CONVERTER 0.6-5V 200W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 0,6 – 5V 40A 4,5V - 13,8V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
200 W
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OVP, SCP, UVLO
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Osan tila
Vanhentunut
Tehokkuus
94%
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
11-SIP-moduuli
Tulojännite (min.)
4,5V
Koko/mitat
1,20" pit. x 0,43" lev. x 1,10" kork. (30,5mm x 10,9mm x 27,9mm)
Tulojännite (maks.)
13,8V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
40A