ADT-150B12AA J-A
DigiKeyn tuotenumero
1145-ADT-150B12AAJ-A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADT-150B12AA J-A
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 150 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
150 W
Valmistaja
Delta Electronics
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
DC-virtaliitin, 5,1mm sisähalk. x 7,4mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
47" (1,20m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C6
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
6,10" pit. x 2,99" lev. x 1,18" kork. (155,0mm x 76,0mm x 30,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cULus, PSE, KC, TUV
Virta - lähtö (maks.)
12,5A