16DBCG5B
DigiKeyn tuotenumero
1144-1091-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
16DBCG5B
Kuvaus
LINE FILTER 115V/250VAC 16A CHAS
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yksivaiheinen EMC/EMI Linjasuodatin 16 A 115V, 250VAC 50/60Hz Yksi vaihe Pikaliitos
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
16DBCG5B -mallit
Kategoria
Virta
16 A
Valmistaja
Delta Electronics
Taajuus - käyttö
50/60Hz
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Kotelo
Hyväksyjä
CSA, UR, VDE
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-25°C – 100°C
Suodatintyyppi
Yksivaiheinen
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Konfiguraatio
Yksi vaihe
Terminointityyppi
Pikaliitos
Jännite - nimellinen AC
115V, 250V
Induktanssi
650µH