VFD13AMS43ANSAA
DigiKeyn tuotenumero
2039-VFD13AMS43ANSAA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VFD13AMS43ANSAA
Kuvaus
VFD-MS300, 7.5HP 5.5KW 480V 13A
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Taajuusmuuttaja 13A 5500 W Runkokiinnitys
Kategoria
Lähtövirta
13A
Valmistaja
Delta Electronics/Industrial Automation
Wattiluku - kuorma
5500 W
Sarja
Syöttöjännite
460VAC
Pakkaustapa
Kotelo
Rajapinta
USB, RS-485
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C