VFD11AMS23ANSAA
DigiKeyn tuotenumero
2039-VFD11AMS23ANSAA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VFD11AMS23ANSAA
Kuvaus
VFD-MS300, 3HP 2.2KW 230V 11A HD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Taajuusmuuttaja 11A 2200 W Runkokiinnitys
Kategoria
Lähtövirta
11A
Valmistaja
Delta Electronics/Industrial Automation
Wattiluku - kuorma
2200 W
Sarja
Syöttöjännite
230VAC
Pakkaustapa
Kotelo
Rajapinta
USB, RS-485
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C