BR300W100
DigiKeyn tuotenumero
BR300W100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BR300W100
Kuvaus
RESISTOR 300W 100 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Jarrutusvastus 100Ohm, 300W
Kategoria
Lisävarusteen tyyppi
Jarrutusvastus
Valmistaja
Delta Electronics/Industrial Automation
Spesifikaatiot
100Ohm, 300W