MUN12AD03-SE
DigiKeyn tuotenumero
2037-MUN12AD03-SETR-ND - Rullattu teippi (TR)
2037-MUN12AD03-SECT-ND - Cut Tape (CT)
2037-MUN12AD03-SEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MUN12AD03-SE
Kuvaus
DC DC CONVERTER 0.6-5.5V
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 0,6 – 5,5V 3A 4,5V - 17V Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, UVLO
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
91%
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-LQFN avoin juotoskohta, moduuli
Tulojännite (min.)
4,5V
Koko/mitat
0,12" pit. x 0,11" lev. x 0,06" kork. (3,0mm x 2,8mm x 1,5mm)
Tulojännite (maks.)
17V
Valmistajan laitepakkaus
8-QFN (3x2,8)
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
3A