RL-13W-11-C-3-BK/BK-P2
DigiKeyn tuotenumero
5245-RL-13W-11-C-3-BK/BK-P2-ND
Valmistaja
M2B Switches
Valmistajan tuotenumero
RL-13W-11-C-3-BK/BK-P2
Kuvaus
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keinuvipukytkimet SPST 15A (AC) 125 V
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
Valm.
Jänniteluokitus – AC
125 V
Sarja
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 30,00mm x 11,00mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-25°C – 125°C