AMA150DWI-240062GY
DigiKeyn tuotenumero
2721-AMA150DWI-240062GY-ND
Valmistaja
aimtec
Valmistajan tuotenumero
AMA150DWI-240062GY
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 150 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
150 W
Valmistaja
aimtec
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
93%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Kuorittu, Tinatut johdot
Malli
Työpöytä (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cUL, UL
Lähtöjännite
24V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
6,25A