2215/16BK-100
DigiKeyn tuotenumero
2215/16BK-100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2215/16BK-100
Kuvaus
HOOK-UP STRND 16AWG BLACK 100'
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 AWG Kytkentä Johdin 19/29 Musta 1000V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,093" (2,36mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,016" (0,41mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
100,0' (30,5m)
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
1000V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C