CP6002P1V00-NH
DigiKeyn tuotenumero
2987-CP6002P1V00-NH-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CP6002P1V00-NH
Kuvaus
VERT HEADER 5.70MM 2 POS
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 2 napainen 0,224" (5,70mm)
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kiinnitystyyppi
Lukittuva ramppi
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,147" (3,73mm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Eristyksen korkeus
0,583" (14,80mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP), Halogeeniton
Rivien lukumäärä
2
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
23A
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
600VAC