278A11-10
DigiKeyn tuotenumero
278A11-10-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
278A11-10
Kuvaus
JUMPER BARRIER BLK 10POS SPADE
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Paikat Kytkentärima Hyppyjohto Suojuksen ympäri, Haarukka
Kategoria
Napojen lukumäärä
10
Valmistaja
Curtis Industries
Jako
0,375" (9,53mm)