CSS-50508N
DigiKeyn tuotenumero
102-3847-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSS-50508N
Kuvaus
SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 85DB
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Ohms Yleiskäyttöön Kaiuttimet 250 mW 304 Hz ~ 3.2 kHz Yläosa Pyöreä, Neliörunko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSS-50508N -mallit
Kategoria
Tehokkuus - tyyppi
Äänenpainetaso (SPL)
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Teho - nimellinen
250 mW
Sarja
Teho - maksimi
500 mW
Pakkaustapa
Kaukalo
Portin sijainti
Yläosa
Osan tila
Aktiivinen
Muoto
Pyöreä, Neliörunko
Teknologia
Magneettinen
Materiaali - kartio
Paperi
Tyyppi
Yleiskäyttöön
Materiaali - magneetti
Nd-Fe-B
Taajuusalue
304 Hz ~ 3.2 kHz
Terminointi
Juotoskorvat
Taajuus - itseresonoiva
380Hz
Koko/mitat
1,988" pit. x 1,988" lev. (50,50mm x 50,50mm)
Impedanssi
8 Ohms
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,677" (17,20mm)
Tehokkuus - dBA
85
Päätuotenumero
Tehokkuus - testaus
250mW/500mm