742C163102JP
DigiKeyn tuotenumero
60-742C163102JPTR-ND - Rullattu teippi (TR)
60-742C163102JPCT-ND - Cut Tape (CT)
60-742C163102JPDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
742C163102JP
Kuvaus
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 2506
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1k Ohm ±5% 63mW Teho per elementti Eristetty 8 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 2506, kovera, liitosnavat pitkällä sivulla
Kategoria
Teho elementtiä kohden
63mW
Valmistaja
CTS Resistor Products
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Piirin tyyppi
Eristetty
Pakkaus / kotelo
2506, kovera, liitosnavat pitkällä sivulla
Resistanssi (ohmia)
1k
Koko/mitat
0,252" pit. x 0,063" lev. (6,40mm x 1,60mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)