742C083331JP
DigiKeyn tuotenumero
60-742C083331JPTR-ND - Rullattu teippi (TR)
60-742C083331JPCT-ND - Cut Tape (CT)
60-742C083331JPDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
742C083331JP
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 330 OHM 1206
Tarkka kuvaus
330 Ohm ±5% 63mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 1206 (3216 metrinen), kovera, liitosnavat pitkällä sivulla
EDA/CAD-mallit
742C083331JP -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Resistanssi (ohmia)
330
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Teho elementtiä kohden
63mW