742C083221JP
DigiKeyn tuotenumero
60-742C083221JPTR-ND - Rullattu teippi (TR)
60-742C083221JPCT-ND - Cut Tape (CT)
60-742C083221JPDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
742C083221JP
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 Ohm ±5% 63mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 1206 (3216 metrinen), kovera, liitosnavat pitkällä sivulla
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
742C083221JP -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valmistaja
CTS Resistor Products
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Piirin tyyppi
Eristetty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi (ohmia)
220
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera, liitosnavat pitkällä sivulla
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Vastusten lukumäärä
4
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Nastojen lukumäärä
8
Päätuotenumero
Teho elementtiä kohden
63mW