741C083102JP
DigiKeyn tuotenumero
60-741C083102JPTR-ND - Rullattu teippi (TR)
60-741C083102JPCT-ND - Cut Tape (CT)
60-741C083102JPDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
741C083102JP
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 0804
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1k Ohm ±5% 63mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 0804, kovera, liitosnavat pitkällä sivulla
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valmistaja
CTS Resistor Products
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Piirin tyyppi
Eristetty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi (ohmia)
1k
Pakkaus / kotelo
0804, kovera, liitosnavat pitkällä sivulla
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,039" lev. (2,00mm x 1,00mm)
Vastusten lukumäärä
4
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,020" (0,50mm)
Nastojen lukumäärä
8
Päätuotenumero
Teho elementtiä kohden
63mW