MXO45HS-3C-25M000000
DigiKeyn tuotenumero
110-MXO45HS-3C-25M000000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MXO45HS-3C-25M000000
Kuvaus
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TH
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz XO (standardi) HCMOS, TTL Oskillaattori 5V 8-DIP, 4 johtoa (puolikoko, metallipurkki)
Kategoria
Syöttöjännite
5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Pakkaustapa
Kaukalo
Virta - syöttö (maks.)
40mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
8-DIP, 4 johtoa (puolikoko, metallipurkki)
Tyyppi
Koko/mitat
0,520" pit. x 0,520" lev. (13,20mm x 13,20mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)