CB3LV-3C-24M000000
DigiKeyn tuotenumero
110-CB3LV-3C-24M000000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
110-CB3LV-3C-24M000000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-CB3LV-3C-24M000000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CB3LV-3C-24M000000
Kuvaus
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS TTL
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 MHz XO (standardi) HCMOS, TTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
40mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,197" lev. (7,00mm x 5,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,071" (1,80mm)