CA32C5004GLR
DigiKeyn tuotenumero
110-CA32C5004GLRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
110-CA32C5004GLRCT-ND - Cut Tape (CT)
110-CA32C5004GLRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CA32C5004GLR
Kuvaus
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS TTL
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 MHz XO (standardi) HCMOS, TTL Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±30ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
40mA
Osan tila
Aktiivinen
Luokitukset
AEC-Q200
Pääresonaattori
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)