625L3I010M00000
DigiKeyn tuotenumero
110-625L3I010M00000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
110-625L3I010M00000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-625L3I010M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
625L3I010M00000
Kuvaus
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±50ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
15mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)