445W33L16M00000 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
CTS-Frequency Controls
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
CTS-Frequency Controls
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
16 MHz ±30ppm Kiteet 12pF 40 Ohms 2-SMD, ei johtoa
445W33L16M00000
DigiKeyn tuotenumero
445W33L16M00000-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
445W33L16M00000
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
0°C – 50°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
16 MHz
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (5x3.2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,053" (1,35mm)