445C33D16M00000
DigiKeyn tuotenumero
110-445C33D16M00000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
110-445C33D16M00000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-445C33D16M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
445C33D16M00000
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Tarkka kuvaus
16 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 40 Ohms 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Taajuus
16 MHz
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,053" (1,35mm)