445A35D16M00000 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Samankaltainen
16 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 40 Ohms 2-SMD, ei johtoa
445A35D16M00000
DigiKeyn tuotenumero
445A35D16M00000-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
445A35D16M00000
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40 Ohms
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Taajuus
16 MHz
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,053" (1,35mm)