425F35B025M0000
DigiKeyn tuotenumero
110-425F35B025M0000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
110-425F35B025M0000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-425F35B025M0000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
425F35B025M0000
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±30ppm Kiteet 13pF 80 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
13pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
25 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)