405I35D25M00000
DigiKeyn tuotenumero
110-405I35D25M00000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
110-405I35D25M00000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-405I35D25M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
405I35D25M00000
Kuvaus
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
25 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (5x3,2)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,85mm)