405I35D25M00000 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | 405I35D25M00000 |
Kuvaus | CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 11 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 25 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 50 Ohms 4-SMD, ei johtoa |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Kuormakapasitanssi 18pF |
Valm. | ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 50 Ohms |
Sarja | Käyttötila Fundamentaalinen |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tyyppi MHz-kide | Pakkaus / kotelo |
Taajuus 25 MHz | Valmistajan laitepakkaus 4-SMD (5x3,2) |
Taajuuden vakaus ±50ppm | Koko/mitat 0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm) |
Taajuustoleranssi ±30ppm | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,033" (0,85mm) |