450T328F104A1C1
450T328F104A1C1
450T328F104A1C1
DigiKeyn tuotenumero
CT3059-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
450T328F104A1C1
Kuvaus
POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100k Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Paneelikiinnitys Potentiometri Pyörivä, SPST 1.0 Umdrehungen Hiili 0,5W, 1/2W juotosnasta
Kategoria
Kytkentöjen lukumäärä
1
Valmistaja
CTS Electrocomponents
Säädön tyyppi
Käyttäjän määrittämä
Sarja
Kierto
320°
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Hiili
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
juotosnasta
Resistanssi (ohmia)
100k
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu
Toleranssi
±10%
Aktuaattorin pituus
0,875" (22,23mm)
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Aktuaattorin halkaisija
0,250" (6,35mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Pyörivä, SPST
Holkin kierre
3/8-32
Kierrosten lukumäärä
1.0
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Kartio
Lineaarinen
Koko - runko
Pyöreä - 0,937" halk. (23,80mm)