270X232A105B2A1
DigiKeyn tuotenumero
CT2244-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
270X232A105B2A1
Kuvaus
POT 1M OHM 1/5W CARBON LOG
Tarkka kuvaus
1M Ohm 1 kytkentää Logaritminen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1 Umdrehungen Hiili 0,2W, 1/5W PC-nastat, Levyn lukitukset
Kierto
300°
Resistanssi (ohmia)
1M
Toleranssi
±20%
Aktuaattorin pituus
1,000" (25,40mm)
Teho (wattia)
0,2W, 1/5W
Aktuaattorin halkaisija
0,125" (3,18mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Kartio
Logaritminen
Koko - runko
Pyöreä - 0,626" halk. (15,9mm)