270X232A103B2B1
270X232A103B2B1
270X232A103B2B1
DigiKeyn tuotenumero
CT2216-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
270X232A103B2B1
Kuvaus
POT 10K OHM 1/4W CARBON LOG
Tarkka kuvaus
10k Ohm 1 kytkentää Logaritminen Paneelikiinnitys Potentiometri Pyörivä, SPST 1.0 Umdrehungen Hiili 0,25W, 1/4W PC-nastat, Levyn lukitukset
Kierto
315°
Resistanssi (ohmia)
10k
Toleranssi
±20%
Aktuaattorin pituus
1,000" (25,40mm)
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Aktuaattorin halkaisija
0,125" (3,18mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Pyörivä, SPST
Kartio
Logaritminen
Koko - runko
Pyöreä - 0,626" halk. (15,9mm)