026TB32R501B1A1
026TB32R501B1A1
026TB32R501B1A1
DigiKeyn tuotenumero
CT2156-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
026TB32R501B1A1
Kuvaus
POT 500 OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Kierresuojattu 5W juotosnasta
Kategoria
Kytkentöjen lukumäärä
1
Valmistaja
CTS Electrocomponents
Säädön tyyppi
Käyttäjän määrittämä
Sarja
Kierto
300°
Pakkaustapa
Irtotavara
Resistiivinen materiaali
Kierresuojattu
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
juotosnasta
Resistanssi (ohmia)
500
Aktuaattorityyppi
Pyöreä
Toleranssi
±20%
Aktuaattorin pituus
1,000" (25,40mm)
Teho (wattia)
5W
Aktuaattorin halkaisija
0,250" (6,35mm)
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Holkin kierre
3/8-32
Kierrosten lukumäärä
1.0
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Kartio
Lineaarinen
Koko - runko
Pyöreä - 0,937" halk. (23,80mm)