CT10-2540-G1, CT10-1530-G1, CT10-1540-G1
CT10-1530-G1
DigiKeyn tuotenumero
306-1125-2-ND - Rullattu teippi (TR)
306-1125-1-ND - Cut Tape (CT)
306-1125-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT10-1530-G1
Kuvaus
SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Reed-kytkin valurungolla Kielikytkimet SPST-NO 15 – 30AT Käyttöalue 10W 500mA (AC/DC) 140 V Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CT10-1530-G1 -mallit
Kategoria
Jännite - hakkuri DC
200 V
Valmistaja
Coto Technology
Teho - nimellinen
10W
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - yhteensä
0,640" (16,26mm)
Tyyppi
Reed-kytkin valurungolla
Koko - runko
0,458" pit. x 0,095" lev. x 0,115" kork. (11,63mm x 2,41mm x 2,92mm)
Piiri
SPST-NO
Korkeus kortin yläpuolella
0,115" (2,92mm)
Käyttöalue
15 – 30AT
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Virta - kytkentä
500mA (AC/DC)
Virta - kanto
500mA (DC)
Jännite - hakkuri AC
140 V