TUHS25F05
DigiKeyn tuotenumero
1776-1788-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TUHS25F05
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 25W
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 5A 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TUHS25F05 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valmistaja
Cosel USA, Inc.
Ominaisuudet
Yleistulo
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
0.87
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Koteloitu
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
1,42" pit. x 1,00" lev. x 0,65" kork. (36,1mm x 25,4mm x 16,5mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - lähtö 1
5V
Linjan regulointi
20mV
Virta - lähtö (maks.)
5A
Kuorman regulointi
40mV
Teho (wattia)
25 W