PJA1000F-48
DigiKeyn tuotenumero
1776-1952-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PJA1000F-48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 1000W
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PJA1000F-48 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
0.88
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
9,45" pit. x 5,91" lev. x 2,40" kork. (240,0mm x 150,1mm x 61,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, CSA, cURus, DEMKO, UL
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
508; 60950-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
21 A