Tuotteen PDA50F-5-N kuvaa ei ole saatavana
PDA50F-5-N
DigiKeyn tuotenumero
1776-PDA50F-5-N-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PDA50F-5-N
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 85 – 264VAC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
85%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,72" pit. x 3,23" lev. x 1,36" kork. (119,9mm x 82,0mm x 34,5mm)
Jännite - lähtö 1
5V
Hyväksyjä
CE, cURus, DEMKO, UKCA
Sähkövirta - lähtö 1
10 A