MGS3243R3
DigiKeyn tuotenumero
1776-1092-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MGS3243R3
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 800mA 18V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MGS3243R3 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
800mA
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Ominaisuudet
OCP
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
80%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
18V
Pakkaus / kotelo
4-SIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
0,67" pit. x 0,33" lev. x 0,47" kork. (17,0mm x 8,5mm x 12,0mm)