Tuotteen KHEA240F-24-C kuvaa ei ole saatavana
KHEA240F-24-C
DigiKeyn tuotenumero
1776-KHEA240F-24-C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KHEA240F-24-C
Kuvaus
KHEA240F-24-C
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
10A
Valmistaja
Cosel USA, Inc.
Teho (wattia)
240W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
94%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,38" pit. x 1,97" lev. x 4,88" kork. (111,3mm x 50,0mm x 124,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
88V
Hyväksyjä
CE, cUL, cURus, DEMKO, UKCA, UL
DC-jännite - tulo (maks.)
370V
Vakionumero
62368-1; UL 508
Jännite - lähtö 1
24V