GHA500F-15
DigiKeyn tuotenumero
1776-1232-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GHA500F-15
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 90 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GHA500F-15 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
91%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,38" kork. (127,0mm x 76,2mm x 35,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cURus, DEMKO
Jännite - lähtö 1
15V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
10 A