VPF127M3R8
DigiKeyn tuotenumero
338-VPF127M3R8-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VPF127M3R8
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 120F 3.8V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 80mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 60°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 60°C
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
120 F
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,063" (27,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80mOhm @ 1kHz