MLP331M420EB0A
DigiKeyn tuotenumero
338-1207-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLP331M420EB0A
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 420V FLATPACK
Tarkka kuvaus
330 µF 420 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit FlatPack, Liuskamainen 530mOhm 2000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Johdinten väli
1,000" (25,40mm)
Koko/mitat
3,000" pit. x 1,750" lev. (76,20mm x 44,45mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,500" (12,70mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Jännite – nimellinen
420 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
530mOhm